Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 01:10

Головна » 2018 » Січень » 4 » Засідання ШМО педагогічних працівників школи
Засідання ШМО педагогічних працівників школи

Підвищення рівня професійної майстерності вчителя є основним завданням на всіх етапах розвитку школи. Сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої і спланованої роботи методичних об'єднань, так як в системі роботи методоб'єднання одним з провідних напрямів його діяльності є підвищення педагогічної майстерності вчителя без відриву від основного місця роботи. Так, 4 січня 2018 року відбулись чергові засідання ШМО педагогічних працівників школи. У заходах брали участь заступники директора з навчально-виховної роботи Довгопола І.В. і Усик Н.М., соціальний педагог Шаповал О.І., практичний психолог Рибак О.В., бібліотекар школи Огородник Л.В.
   Засідання методоб’єднань проходили в різних формах: практичні заняття, аналіз педагогічних ситуацій, захист проектів, педагогічні роздуми, круглий стіл, методичний діалог. Проведення засідань сприяє підвищенню теоретичного рівня педагогічних кадрів. Розширенню світогляду, допомагає отримати необхідні знання для втілення інноваційних особистісно зорієнтованих виховних технологій, ознайомитися з досягненнями психолого-педагогічної науки, перспективним педагогічним досвідом.
   Засідання пройшли в атмосфері творчої плідної співпраці, надихнувши всіх учителів на подальше фахове самовдосконалення, ріст професійної майстерності та творчої ініціативи.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 64 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »