Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:22

Головна » 2017 » Листопад » 1 » Засідання членів творчих груп
Засідання членів творчих груп

01 листопада 2017 року відбулися засідання творчих груп Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19: "Джерело", "Кроки до здоров'я", "Новатор", "Надія", "Шукачі істини", "Дітям сонця - надію". Учасники провели «круглі столи».
   Керівник творчої групи «Джерело» Огородник Людмила Володимирівна виступила з презентацією про проведену роботу членів групи з національно-патріотичого виховання по проекту «Україно, я для тебе на світі живу!»
   Під час засідання творчої групи обговорювались питання:
1. Випуск стіннівки «Традиції українського народу», з цим питанням виступила вчитель-дефектолог Дишлюк Т.Б.
2. Обговорювали питання з відкриття стенду в школі національно-патріотичного виховання; вносили пропозиції директор школи Іщук В.В., вчитель-дефектолог Мартиненко А.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Усик Н.М.
3. Педагоги взяли активну участь у обговоренні питання з національно-патріотичного виховання по проекту «Україно, я для тебе на світі живу!»
   Багато корисних порад почули присутні у ході обговорення цього важливого питання. Керівник творчої групи «Джерело» Огородник Л.В. підсумувала роботу засідання та проінформувала педагогів про діяльність групи до наступного засідання. Педагоги обговорили та узгодили термін виконання поставлених завдань.

Творча група «Надiя» працює в режимi посиленої пiдготовки до проведення спортивного фестивалю «Якщо я змiг, то i ти зможеш», який вiдбудеться 9 листопада 2017 року в БСЗШ №19.

На фестивалi звання кращого буде виборено у дружнiй зустрiчi з футболу мiж командами учнiв школи «Дружба», «Метеор», «Зiрка», а також в естафетi мiж командами «Дужi» та «Спритнi».
   Члени осередку «Новатор», учителі-методисти Торбенко О.Г. і Линник Л.Д. продовжують свою копітку роботу щодо удосконалення та впровадження оздоровчих технологій, що дуже корисні для покращення працездатності і здоров’я дітей з інтелектуальними порушеннями.
   Педагоги завжди раді поділитися своїми досягненнями з колегами.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 28 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »