Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 13:22

Головна » 2018 » Лютий » 15 » Заняття обласної педагогічної студії
Заняття обласної педагогічної студії

Учителі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 беруть активну участь у реформуванні системних змін Нової української школи.
   15 грудня 2018 року у закладі проведено друге заняття обласної педагогічної студії при КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти» на тему «Корекційно-відновлювальна робота з дітьми, які мають РСА (розлади спектру аутизму) в умовах Нової української школи» для вчителів-дефектологів, корекційних педагогів, асистентів учителів, практичних психологів.
   У теоретичній частині заходу крім слухачів курсу взяли участь: Дерій О.В., методист відділу спеціальної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Іщук В.В., директор БСЗШ №19, Довгопола І.В., заступник директора з НВР, Рибак О.В, практичний психолог БСЗШ №19, Пятнічук В.М., учитель-логопед БСЗШ №19 , Антосюк О.С., учитель-дефектолог БСЗШ №19.
   Під час проведення практичних занять висвітлювалися актуальні питання щодо освітньої системи області:

• психологічні підходи до корекційно-розвиткової роботи з дітьми, які мають розлади спектру аутизму;
  • використання інноваційних технологій.
   Під час тренінгового заняття «Розфарбуємо світ разом» учасники педстудії збагатилися інформацією щодо психологічних підходів у корекційно-розвитковій роботі з дітьми з РСА.
   Корисними були практичні поради учителя-логопеда Пятнічук В.М. і учителя-дефектолога Антосюк О.С., які продемонстрували ефективність інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують умови розвитку особистості, розвивають пізнавальні, комунікативно-мовленнєві якості дитини з аутизмом («Су-джок», «Мнемотехніка», «Описові схеми-моделі», «Балансувальна дошка Більгоу»).
   Високий рівень педагогічної майстерності, досвіду, інформації, поданої на розгляд, спонукав кожного присутнього учасника педагогічної студії глибше зазирнути у сутність проблеми дитячого аутизму та способи подолання її.
   Зустріч пройшла в атмосфері творчо плідної співпраці, надихнувши всіх учасників на подальше фахове самовдосконалення, ріст професійної майстерності та творчої ініціативи.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 65 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »