Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 13:16

Головна » 2018 » Травень » 16 » Заключне засідання обласної педагогічної студії вчителя-дефектолога Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 Антосюк О.С.

16 травня 2018 року на базі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 Білоцерківської міської ради відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії (керівник Антосюк Ольга Степанівна, учитель-методист) з проблеми «Корекційно-відновлювальна робота з дітьми, які мають РСА (розлади спектру аутизму) в умовах Нової української школи» для вчителів-дефектологів, корекційних педагогів, асистентів учителів, практичних психологів.
   У заході взяли участь: Дерій О.В. (координатор роботи педстудії), методист відділу спеціальної освіти КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, Іщук В.В., директор БСЗШ №19, Довгопола І.В., заступник директора з НВР, Антосюк О.С., Свердлова Л.М. учителі-дефектологи БСЗШ №19, вчителів-дефектологів, корекційних педагогів, асистентів учителів, практичних психологів Київської області.

Під час проведення заняття висвітлювалися актуальні питання для освітньої системи області:

1. Практичне заняття «Використання ігротерапії у роботі з дітьми, які мають розлади спектру аутизму»
  2. Педагогічний тренінг «Важливі уроки майстерності педагога».

Інтерес і увагу учасників заходу викликали практичні поради вчителя-дефектолога Свердлової Л.М., яка продемонструвала ефективність інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують умови розвитку особистості, розвивають пізнавальні, комунікативно-мовленнєві якості дитини з аутизмом у використанні ігротерапії.
   Високий рівень педагогічної майстерності, досвіду, інформації, поданої на розгляд у тренінгу «Важливі уроки майстерності педагога» Антосюк О.С., спонукав кожного присутнього учасника педагогічної студії глибше зазирнути у сутність проблеми дитячого аутизму та способи подолання її при виконанні вправ.
  Зустріч пройшла в атмосфері творчої плідної співпраці, надихнувши всіх учасників на подальше фахове самовдосконалення, ріст професійної майстерності та творчої ініціативи.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 63 | Додав: 1706qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »