Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:20

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації у КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”

10 жовтня 2017 року учителями Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 проведено відкриті заходи для слухачів курсів підвищення кваліфікації у КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”.
   Відкриваючи зустріч директор школи Іщук В.В. детально висвітлила питання про особливості організації навчально-виховної роботи в спеціальній школі.
   Рибак О.В., практичний психолог БСЗШ №19 ознайомила з корекційними функціями сучасного уроку як стимулюючою складовою навчальної діяльності учнів із порушеннями інтелектуального розвитку.
   Голуб Т.О., консультант міської ПМПК, лікар-психіатр дала практичні поради вчителям щодо комплексного медичного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Свердлова Л.М. ознайомила з методикою Нумікон під час вивчення математики дітьми з хворобою Даун. Учителями Линник Л.Д., Торбенко О.Г. було продемонстровано упровадження здоров’язберігаючих технологій у практику роботи спеціального навчального закладу.
   Під час практичної частини слухачі курсів підвищення кваліфікації відвідали ряд цікавих різнопланових заходів. Майстер-клас індивідуального заняття учителя-дефектолога Дишлюк Т.Б. «20 способів вивчення букв за 20 хвилин». Цікаві форми роботи з дітьми запропонувала Ведмідь О.В. під час фрагменту уроку з математики «Вправи на вивчені випадки додавання й віднімання в межах 20.Час.Дні тижня». Корекційно-розвиткове заняття з ЛФК «Корекція координаційних порушень засобами лікувальної гімнастики» який був проведений Чистяковою Н.П.
   Зустріч пройшла в атмосфері творчої плідної співпраці, надихнувши всіх учителів на подальше фахове самовдосконалення, ріст професійної майстерності та творчої ініціативи.
   Колеги високо оцінили роботу вчителів та подякували за запрошення.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 49 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »