Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.04.2018, 04:47

Головна » 2017 » Травень » 19 » Всеукраїнський науково-методологічний семінар
Всеукраїнський науково-методологічний семінар

19 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ТЯЖКИМИ ПОРУШЕННЯМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО РОЗВИТКУ», який проходив на базі спеціальної школи-інтернату №2 м. Києва в рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ. Організаторами семінару були лабораторія олігофренопедагогіки спільно зі спеціальною школою-інтернатом №2 м. Києва. У роботі семінару брали участь та представили доповіді-презентації представники відділу освіти дітей з особливими освітніми потребами Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Лабайчук Г.Ф., Болкун М.О., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янського РДА Судак Л.І., завідуючий сектору навчально-методичного забезпечення змісту освіти дітей з особливими потребами Інституту модернізації змісту освіти Ярмола Н.А., завідувач навчально-методичного кабінету спеціальної педагогіки Київської Академії неперервної освіти Татаринцев О.В., професорка федри психокорекційної педагогіки НПУ ім. М. Драгоманова Супрун М.О., творчі колективи навчальних закладів спеціальної школи-інтернату №2 (в. о. директора Синиця О.О), спеціальної школи «Надія» (директор Бондаренко Н.В.), спеціальної загальноосвітньої школи №19 м. Біла Церква (директор Іщук В.В), ДНЗ №9 Деснянського району м. Києва (завідувач Тищенко Л.А), педагогічні працівники навчальних закладів (вчителі-дефектологи, вчителі-логопеди, психологи, медичні працівники), аспіранти наукових установ. Наукові співробітники лабораторії Інституту спеціальної педагогіки (Чеботарьова О.В., Блеч Г.О., Бобренко І.В., Гладченко І.В., Трикоз С.В.) презентували інноваційну діяльність лабораторії олігофренопедагогіки, анонсували розроблені навчально-методичні посібники та розроблені корекційно-розвивальні програми для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, які рекомендовано МОН до використання. Учасники семінару продемонстрували цікаві технології діагностики та формування когнітивної сфери дітей з інтелектуальними порушеннями, використання методики PECS, ТAH-Cодерберг, Монтессорі-терапії, Арт-технологій, лого-тренажерів та адаптивних технологій, корекційно-реабілітаційних авторських програмам навчання дітей з тяжкими порушеннями інтелектуального розвитку, обмінювались досвідом щодо створення інноваційного освітнього простору в спеціальних навчальних закладах для дітей з різним ступенем порушення інтелектуального розвитку. На завершення семінару було презентовано колективами спеціальної школи-інтернатом №2 та Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи захоплюючі відео ролики з презентацією діяльності закладів, використанням в школах тематичних флеш-мобів. Учасники заходу отримали сертифікати.
   Висловлюємо щиру вдячність в. о. директору Синиці О.О. та творчому колективу спеціальної школи-інтернату №2 за організацію науково-практичного семінару. Дякуємо усім учасникам семінару, представникам відділу освіти дітей з особливими освітніми потребами МОН України, Інституту модернізації змісту освіти, Київській Академії неперервної освіти, факультету корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова, науково-методичних центрам, викладачам, педагогам, психологам, логопедам, творчим колективам спеціальних закладів, громадським організаціям та батькам дітей з особливими потребами за підтримку наукових інновацій та плідну співпрацю!

Категорія: Методична робота | Переглядів: 65 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »