Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:22

Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі
Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі

19 жовтня 2017 року під егідою Міністерства освіти і науки України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дніпропетровської обласної ради, ДНУ Інституту модернізації змісту освіти МОН України на базі КЗО «Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр «Шанс» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро) відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар «Науково-методичні засади формування соціальних компетенцій у дітей з інтелектуальними порушеннями у новій українській школі».У зустрічі взяли участь фахівці з Тернопільської, Харківської, Миколаївської, Івано-Франківської, Київської та Дніпропетровської областей.
   Зокрема Симоненко Т.М. – начальник відділу спеціальної освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України, Лабайчук Г.Ф.– представник відділу спеціальної освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України, ознайомили з «Освітньою політикою МОН в контексті Закону України «Про освіту», завідуюча лабораторії олігофренопедагогікиІнституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Чеботарьова О. В., начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти Інституту модернізації змісту освіти Дмітрієва М.В. Серед учасників семінару були представники Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19: директор Іщук В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Усик Н.М. і вчитель-дефектолог Антосюк О.С., які поділилися досвідом роботи з проблеми «Система формування соціальних компетентностей у дітей з особливими освітніми потребами в умовах становлення нової української школи».
   Метою семінару було обговорення актуальних проблем та стратегічних підходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими потребами, починаючи з раннього віку, у процесі їх соціалізації, інноваційні технології комплексної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, роль сім’ї в процесі освітньої інтеграції дитини, підготовка та перепідготовка кадрів до роботи загальноосвітніх навчальних закладів різного типу.
   У рамках круглого столу учасники науково-практичного семінару ділилися досвідом формування ключових компетентностей дітей з особливими освітніми потребами у процесі їх соціальної та життєвої практики, а також обговорили сучасні тенденції в діяльності спеціальних закладів освіти.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 57 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »