Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 02:31

Головна » 2018 » Листопад » 30 » Свято «У древньому місті добра хай щасливо живе дітвора»
Свято «У древньому місті добра хай щасливо живе дітвора»

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері українського народу. Яскраві приклади самопожертви в ім’я іншої людини сьогодні - не рідкість.
   Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем осіб з інвалідністю. З нагоди відзначення цього дня
30 листопада 2018 року в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19, у якій навчаються діти з особливими освітніми потребами, пройшло традиційне свято «У древньому місті добра хай щасливо живе дітвора». Незважаючи на сніг та морози, що частіше дають про себе знати, тепла і щира атмосфера панувала в цей день у закладі, який став острівцем надії, любові, затишку, справжнім оберегом особливим дітям. За традицією тут зібралися ті, хто небайдужі до дітей з особливими освітніми потребами, до їхньої долі.
   День Добра щорічно проводиться за участю поважних, шанованих людей, які приходять у гості як з матеріальними, так і з духовними подарунками, з добрим і щирим словом, піснею, настановою. Адже такі діти потребують до себе особливого ставлення і уваги, теплоти і людяності, їм потрібна постійна підтримка з боку дорослих, які прагнуть засіяти життєву ниву наших діток любов'ю, милосердям, турботою. І такі дорослі друзі у наших школярів є. У залі де панував святковий настрій лунали щирі, душевні побажання гостей. А діти в знак подяки за увагу та подарунки демонстрували свої уміння: співали, танцювали, декламували вірші. Родзинкою цьогорічного дійства став виступ шкільного хору «Надія». Усі учні й педагоги з великим натхненням виконували пісню «Друзі єднаймося».

Завдяки членам Благодійного Фонду імені Валерія Бугая до дітлахів приїхали співаки та музиканти: MyRee - українська популярна співачка з незабутнім голосом, відкритим серцем та щедрою душею. Молода українська співачка LIA, автор-виконавець, яка вже встигла підкорити публіку не тільки своєю ангельською зовнішністю, але й безмежним талантом. Бродвей – співак, автор справжніх хітів багатьох популярних артистів, лауреат «Пісня року - 2017», фіналіст конкурсу української пісні «Хіт-конвеєр 2018» від музичного телеканалу М1, М2.
   А також народний художній колектив вокальний ансамбль «Співограй» під керівництвом Ольги Гаврилюк Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», зразковий ляльковий театр «Фантазія» керівник Катерина Громадська.

Ніхто не залишався байдужим до дійства, що проходило в цей день. Найвища нагорода дітей – посмішка і щире «дякую», що викликають у душі неповторні відчуття. Завдяки цьому потрібно поспішити дарувати малечі радість!
   Захід став по-справжньому святом добра, радості, тепла й надії.
   Щиро вдячні всім, хто взяв участь у організації і проведенні Дня Добра, нашим гостям, спонсорам, помічникам, батькам, педагогам.
   Нехай Ваші дні будуть сповнені любові, добра і щастя, а Ваші добрі справи благословенні Богом.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 14 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »