Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 13:11

Головна » 2018 » Квітень » 25 » У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»

25 квітня 2018 року в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі було проведено круглий стіл під назвою «Життя та здоровя на робочому місці – основне право людини».

Іщук В. В., директор школи, звернула увагу на те, що щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

На захід був запрошений страховий експерт з ОП відділення виконавчої дирекції ФСС України в місті Біла Церква Березовський О.П., який вказав на те, За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15– 24 років, зокрема 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15% робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років. В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. Ураховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання – зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави. Реформи освіти та охорони здоров’я, децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників. Особливу роль у цьому процесі відведено школам і закладам вищої освіти – саме тут з дітьми і молоддю мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

Довгопола І.В. – відповідальна за охорону праці від адміністрації школи, наголосила на тому, що вступні інструктажі проводяться з кожним працівником при влаштуванні на роботу, повторні інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки проводяться раз на півроку, а для учнів інструктажі з безпеки життєдіяльності – на початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів, проводяться цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями.

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 34 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »