Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.04.2018, 22:25

Головна » 2018 » Лютий » 16 » Тиждень педагогічної майстерності вихователів ГПД
Тиждень педагогічної майстерності вихователів ГПД

Із 12.02.2018 по 16.02.2018 року пройшов тиждень педагогічної майстерності вихователів груп продовженого дня.
   Протягом тижня педмайстерності вихователі провели відкриті виховні заходи, на яких ділилися з колегами своїми професійними здобутками. Педагоги продемонстрували високий рівень своєї майстерності: нестандартність роботи, артистизм, поетичність мови, талант у спілкуванні з дітьми, індивідуальний підхід до дітей з інтелектуальними порушеннями, використовуючи інноваційні педагогічні технології як необхідну умову виховання. Форми виховної роботи сприяли формуванню патріотичних почуттів, загальнокультурних і національних цінностей та соціально значущих якостей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства й держави, інших людей, природи, мистецтва, самої себе. Запропоновані теми виховних заходів переплітаються з сьогоденням, актуальні до подій в державі, сучасні. При їх розробці були враховані вікові та індивідуальні особливості дітей.
   Із метою розвитку пізнавального інтересу до світу казок, виховання любові до казки, до театралізованого мистецтва для учнів підготовчого-А класу 15 лютого вихователем Осипенковою А. П. була проведена інсценізація казки «Лисичка і качалочка». Виховна година була спланована у формі театралізованого дійства, діти побували у ролі акторів. Намагалися якнайкраще передати почуття героїв казки: господарів, лисички, собаки.
   Із метою ознайомлення учнів з народними звичаями – обрядом свята Стрітення, формування інтересу до історії, звичаїв народу, бережливого ставлення до природи вихователями Моргай І. Г., Свердловою Л. М. 15 лютого у підготовчому-Б, другому класі було проведено виховне заняття «Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо». Заняття було побудоване в цікавій, доступній для дітей ігровій формі. Діти з задоволенням виконували пісні, гралися в обрядові ігри, зліпили жайворонків – вісників весни, щоб швидше дочекатися приходу весни.
   Із метою формування навичок здорового способу життя, поваги до традицій рідного краю вихователем Ковбасюк С. П. 15 лютого у 3 класі була проведена спортивна година «Зима з весною зустрічається». З давніх-давен вважали що на Стрітення зима з весною зустрічається, люди спостерігали за ознаками природніх явищ, прогнозували чи бути вже весні, чи зимі. Щоб у доступній ігровій формі показати зустріч зими з весною були проведенні спортивні естафети. Діти були поділенні на дві команди: «Зима» і «Весна», активно брали участь в естафетах, щоб отримала перемогу їх команда. Та все ж перемогла дружба.
   До Дня пам’яті воїнів-афганців з метою розширення знань дітей про історичні події афганської війни; виховання поваги і шани до воїнів, матерів, сини яких загинули в Афганістані 15 лютого вихователями Луговою Н. А., Мартиненко А. І. була проведена виховна година «І живуть у памяті народу його вірні дочки і сини». Вихователі розповіли дітям про події в Афганістані, показали на мультимедійній презентації далеку країну, разом з дітьми запалили свічку пам’яті і вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
   До Дня памяті загиблих учасників Революції Гідності 15 лютого у 6 класі вихователями Кириченко Т. О., Опанасюк О. В. була проведена година памяті «Небесна сотня. Пам’ятаємо…». Вихователі ознайомили школярів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної сотні: Назар Войтович, Анатолій Жаловага, Едуард Гриневич, Георгій Арутюнян, Сергій Кемський, Володимир Жеребний. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих героїв Небесної сотні.
   У 7 і 8 класі 15 лютого вихователі Фареник В. В., Тарганенко О. Г. провели виховні години до Дня пам’яті загиблих учасників Революції гідності: «Щоб гідно жити на Землі», «Борці за мир і спокій в Україні».
   Із метою поглиблення знань про зиму, її ознак, виховання любові до природи, інтересу до навчання, наполегливості та охайності в роботі вихователем Юрченко Т. В. та вихователем Цимбал С. В. у 1, 2 класі 16 лютого була проведена виховна година у формі практичного заняття «Казковий сніговичок». Під час заняття діти повторили назви зимових місяців, весело виправляли помилки у вправі «Щось тут не так» і відповідно до інструкції виготовили сніговичків із ватних дисків.
  16 лютого 2018 року вихователями ГПД Торбенко О. Г., ЛинникЛ. Д. було проведено для учнів 4-Б та 9 класу виховний захід «Символи народу й символи держави у віках сплелися, як квіти у вінку». Захід був сповнений духом високого патріотизму, національної гідності, любові до свого народу, його традицій. Діти почули теплі і щирі слова про одвічні людські цінності, які залишили у їхніх серцях незабутні враження. Вдало підібрані матеріали, презентації, музичне оформлення допомогли дітям поринути у справжню атмосферу українознавства.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 29 | Додав: 1706qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »