Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 13:14

Головна » 2018 » Жовтень » 20 » Тиждень педагогічної майстерності вчителів-дефектологів гуманітарного циклу
Тиждень педагогічної майстерності вчителів-дефектологів гуманітарного циклу

Із 15 по 19 жовтня 2018 року вчителі-дефектологи гуманітарного циклу демонстрували свої педагогічні здобутки та надбання. У рамках тижня педагогічної майстерності були проведені такі заходи:
- 18.10, 5-Б клас, Антосюк О.С. провела урок української літератури на тему «А.Костецький. Наш Основний Закон. Вибіркове читання тексту». На уроці використала такі форми роботи, як бесіда, ведення діалогу, проблемні ситуації. Вчитель широко використовує наочність, що дозволяє учням краще засвоїти навчальний матеріал: тематичний стенд, презентацію. Застосовує форми диференційованого навчання й індивідуального підходу. Залучає дітей з розладами спектру аутизму до активності, спонукає до уважності, зосередженості, розвиває мовленнєво-комунікативні функції. На уроці проводилася робота щодо реалізації здоров’я зберігаючої компетентності: раціонально розподілений час уроку побудовано з урахуванням часового сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу, передбачено проведення фізкультхвилинки, гімнастики для очей, для яких підібрано загально розвиваючі вправи на покращення кровообігу головного мозку, на формування правильної постави, збереження зору.
-19.10, 5-А клас, Райхель С.О. розглядала тему на уроці української літератури «М. Саліка «Тризуб». Виразне читання вірша». Вчитель наполегливо працює над формуванням в учнів розвитку мислення, мовлення, уміння робити посильні висновки. Педагог залучає багато цікавого матеріалу, використовує ігрові форми роботи, працює над забезпеченням змістових та мотиваційних між предметних зв’язків.
-18.10, 6 клас, Лугова Н. А. провела урок української мови в кабінеті мовленнєвої корекції на тему «Чергування голосних і приголосних у коренях слів». Учні переглянули презентацію «Українська хата», де головним атрибутом була - піч. На інтерактивній дошці в словах виділяли корінь та зміну голосних і приголосних. Діти із захватом сприймали кольорову гаму та були дуже активні на уроці. Написання орфограм у словах перевіряли за орфографічним словником.
   Вчитель виховує патріотичні почуття, уважність у вживанні слів, правильність вимови, приділяється увага у вивченні скоромовок.
   -16.10., 7 клас, Опанасюк О. В. провела урок української літератури на тему «Тарас Шевченко «Якби ви знали паничі». Автобіографічна основа вірша». На інтерактивній дошці діти із захопленням переглянули мультимедійну автобіографічну презентацію, присвячену Великому Кобзарю, де побачили, яким тяжким було життя поета за часів кріпаччини.
   Олена Василівна виразно прочитала поезію та прокоментувала кожний рядок. Учні аналізували, робили висновки щодо жорстокості та насильства.
-16.10., 10 клас, Торбенко О.Г. провела відкритий урок української мови з теми «Складне речення. Тренувальні вправи». На уроці були підібрані змістовні завдання, вправи спрямовувались на зміцнення знань та удосконалення практичних навичок учнів. Систематизації та узагальненню знань слугували запропоновані творчі завдання, самостійна та індивідуальна робота, інтерактивні технології. Урок пройшов з максимальною користю для школярів та присутніх на уроці вчителів – дефектологів.
   Тиждень педагогічної майстерності вчителів-дефектологів гуманітарного циклу пройшов у цікавій та дружній атмосфері. Педагоги обмінялися досвідом та поділилися думками щодо навчання, виховання, та корекції дітей з інтелектуальними порушеннями.

Переглядів: 15 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »