Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:38

Головна » 2017 » Квітень » 29 » Тиждень педагогічної майстерності учителів трудового навчання
Тиждень педагогічної майстерності учителів трудового навчання

З 24 по 28 квітня 2017 року у БСЗШ №19 проводився тиждень педагогічної майстерності учителів трудового навчання. Педагоги-дефектологи продемонстрували переваги навчання дітей, які мають порушення у розвиту, саме у спеціальній школі. Адже для успішного засвоєння знань, формування стійких практичних умінь і навичок тут створені необхідні умови, облаштовано шкільні майстерні та кабінети, використовуються адаптовані програми, навчальні плани, сучасні освітні технології, методики корекційного навчання.
   24 квітня у 5 класі для дівчаток вчителем Бусленко Оленою Володимирівною було проведено урок на тему «Тирса, її отримання та застосування в побуті». Під час цього уроку учні переглядали мультимедійну презентацію «Застосування тирси в побуті», вивчали зразки тирси, з якою працюватимуть на подальших уроках. Учениці разом з учителем досліджували важливе питання про значення лісових насаджень для усієї природи та для людини.
   25 квітня вчителем Редзюк Оленою Федорівною для хлопчиків 5 класу був проведений урок на тему «Пиляння по кривій лінії», а для учнів 9А класу – урок «Круглопильний верстат, його будова та застосування». Учні після ознайомлення з теоретичною частиною, відпрацьовували свої уміння на практиці.
   25 квітня учитель Фареник Валентина Василівна провела урок у 6 класі на тему «Лялька-мотанка з тканини як самобутнє явище в побуті та мистецтві українців. Уособлення образу людини в ляльці». Під час уроку діти дізналися про історію виникнення ляльки-мотанки, її значення, різновиди, про особливості одягу ляльки. Учні переглядали презентацію «Лялька-мотанка – щаслива доля намотана», вчилися виготовляти найпростішу ляльку «Пеленашку».
   26 квітня вчителем Мартиненко Аллою Іванівною проведено урок для учнів 9-Б класу «Цікавий світ клаптикового шиття. Історія розвитку клаптикового шиття». Діти віртуально відвідали країни, де у різні часи набували розквіту техніки шиття з клаптиків тканини, ознайомились з використанням техніки клаптикового шиття у побуті.
   27 квітня для хлопчиків 7 класу було проведено урок «Види випалювання. Способи переведення малюнка» (учитель Кіча Сергій Володимирович). Під час його проведення демонструвались мультимедійні презентації, відеофільми, проводилась практична робота, закріплювались відпрацьовані правила безпеки праці, здійснювались поповнення та корекція знань та умінь учнів, профорієнтаційна робота.
   28 квітня проведено урок для дівчаток 7 класу «Ремонт одягу. Способи штопання» (учитель Мартиненко Алла Іванівна). Учениці пригадували вивчені найпростіші види ремонту швейних виробів, досліджували питання щодо лагодження одягу шляхом виконання штопання, вчились визначати способи штопання для ремонту поданих зразків одягу.
  Проведений тиждень педмайстерності вчителів трудового навчання пройшов на високому рівні. Відбувалось взаємовідвідування уроків, обмін досвідом педагогів-дефектологів. Під час підведення підсумків обговорювалось важливе питання щодо забезпечення надалі належних умов для корекційного навчання учнів, що мають порушення інтелектуального розвитку.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 71 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »