Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:22

Головна » 2017 » Жовтень » 14 » Тиждень педагогічної майстерності учителів початкових класів
Тиждень педагогічної майстерності учителів початкових класів

На всіх етапах розвитку школи головним завданням було й залишається підвищення рівня професійної майстерності вчителя. Сучасній школі сьогодні потрібен учитель, який міг би оновлювати, вдосконалювати зміст своєї діяльності.
   Учителі початкових класів закладу – це люди не тільки з великим життєвим досвідом, а й із великим педагогічним багажем, люди активні, завзяті, з невичерпним бажанням діяти творчо. Висококваліфіковані педагоги постійно працюють над собою, займаються самоосвітою, вдосконаленням педагогічної майстерності, про що свідчить динаміка розвитку колективу початкової школи спеціального закладу, передають свій педагогічний досвід молодшим колегам школи.
   Свою професійну діяльність вчителі спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів і засобів навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.
   Із 09.10 по 13.10 2017 року у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19 був проведений тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів.
   Відкриті уроки з навчальних предметів провели Онофрійчук Н. М. (класовод підготовчого класу), Марчук Ф.А. (класовод 1 класу), Свердлова Л.М. (класовод 2 класу), Ведмідь О.В. (класовод 3 класу), Антосюк О.С. (класовод 4-А класу), Лещенко Ю.В. (класовод 4-Б класу).
   Педагоги показали ефективність проведення уроків із використанням інноваційних технологій, дидактичних матеріалів на основі методик М. Монте-ссорі, схем-моделей Т. Ткаченко. Адже діти з порушеннями розумового розвитку потребують різноманітніших видів, форм, методів роботи в навчально–корекційному процесі, ніж їх однолітки в загальноосвітніх закладах. Кожен урок проходив у цікавій ігровій формі та проведений на високому професійному рівні. Використання комп’ютерних технологій стимулювали пізнавальні можливості учнів. Усі методи та прийоми були ефективними, бо сприяли реалізації поставленої мети та намічених завдань.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 62 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »