Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 01:51

Головна » 2018 » Листопад » 17 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростає доросла людина, а потім – батько чи мати, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.
   З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах з 12 по 18 листопада 2018 року в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
   Протягом тижня були обладнані куточки безпеки дорожнього руху. Класними керівниками проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя». Бібліотекарем Огородник Л.В. в шкільній бібліотеці організовано виставку літератури та малюнків «Твій друг – дорожній рух». Пройшов також медичний практикум для учнів та їх батьків, учасники якого відпрацьовували прийоми надання першої допомоги при нещасних випадках у ДТП. Для учнів початкових класів були організовані відео перерви «Уроки тітоньки Сови: Азбука безпеки на дорозі».
   Загалом протягом тижня проводилося багато й інших заходів у формі тренінгів, квестів та рольових ігор, де учні могли не тільки дізнатися для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони вже на сьогодні обізнані з правилами дорожнього руху.
   За результатами проведених заходів встановлено, що учні школи в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулицях і дорогах. Тиждень поглибив знання школярів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 26 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »