Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 01:18

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Свято «У древньому місті добра хай щасливо живе дітвора»
Свято «У древньому місті добра хай щасливо живе дітвора»

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері українського народу. Яскраві приклади самопожертви в ім’я іншої людини сьогодні - не рідкість.
   Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем осіб з інвалідністю. З нагоди відзначення цього дня 1 грудня 2017 року в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19, у якій навчаються діти з особливими освітніми потребами, пройшло традиційне свято «У древньому місті добра хай щасливо живе дітвора». Незважаючи на дощі та негоду, що частіше дають про себе знати, тепла і щира атмосфера панувала в цей день у закладі , який став острівцем надії, любові, затишку, справжнім оберегом особливим дітям. За традицією тут зібралися ті, хто небайдужі до дітей з особливими освітніми потребами, до їхньої долі.
   День Добра щорічно проводиться за участю поважних, шанованих людей, які приходять у гості як з матеріальними, так і з духовними подарунками, з добрим і щирим словом, піснею, настановою. Адже такі діти потребують до себе особливого ставлення і уваги, теплоти і людяності, їм потрібна постійна підтримка з боку дорослих, які прагнуть засіяти життєву ниву наших діток любов'ю, милосердям, турботою. І такі дорослі друзі у наших школярів є. У залі де панував святковий настрій лунали щирі, душевні побажання гостей: заступника міського голови Настіної О.І., начальника управління освіти і науки Петрика Ю.Ф., депутатів Білоцерківської міської ради Гейла І.В., Дашкевича М.В., Короля А.П., представника відділу освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної та дошкільної освіти МОН України Лабайчук Г.Ф., завідуючої лабораторії олігофренопедагогіки, кандидата педагогічних наук Чеботарьової О. В., начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Коросько В.М., директора Будинку урочистих подій Бурківської Т.О. Серед них були діти з інвалідністю Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу «Шанс». У залі де панував святковий настрій лунали щирі, душевні побажання гостей. А діти в знак подяки за увагу та подарунки демонстрували свої уміння: співали, танцювали, декламували вірші. Родзинкою цьогорічного дійства став виступ шкільного хору «Надія». Усі учні й педагоги з великим натхненням виконували пісню «Друзі єднаймося». У рамках свята відбулося урочисте відкриття сенсорно-ресурсної кімнати, обладнання для якої , завдяки активній допомозі Міжнародного благодійного фонду « Друзі-дітям Чорнобиля», надали з Німеччини.
   Завдяки членам Благодійного Фонду імені Валерія Бугая до дітлахів приїхали співаки та музиканти: переможниця телевізійного шоу «Україна має талант!» Вероніка Морська; Олександр Єгоров - співак, композитор, телеведучий, саундпродюсер; Іван Марунич - соліст групи "Nravitsa Planet"; Ivan NAVI - номінант премії Yuna 2017 в категорії «Відкриття року» ; співачка та телеведуча Лавіка. Співачка, чий голос надихає та є відображенням культурного колориту України, чуттєва та пристрасна Таянна. Юний та дуже талановитий вокаліст Іван Кропивницький. А також народний вокальний ансамбль «Співограй» ЦТДЮ «Соняшник», які створили чарівну піднесену атмосферу в залі. Дівчатка й хлопчаки з великим задоволенням весело танцювали й підспівували артистам.
   Ніхто не залишався байдужим до дійства, що проходило в цей день у школі. Найвища нагорода дітей – посмішка і щире «дякую», що викликають у душі неповторні відчуття. Завдяки цьому потрібно поспішити дарувати малечі радість!

Захід став по-справжньому святом добра, радості, тепла й надії.
   Щиро вдячні всім, хто взяв участь у організації і проведенні Дня Добра, нашим гостям, спонсорам, помічникам, батькам, педагогам.
   Нехай Ваші дні будуть сповнені любові, добра і щастя, а Ваші добрі справи благословенні Богом.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 183 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
1 valentunapyatnihyk • 13:15, 06.12.2017
Свято пройшло на дуже високому рівні. МОЛОДЦІ!!!!!
«  Грудень 2017  »