Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:18

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Святкування Покрови Пресвятої Богородиці та козацтва
Святкування Покрови Пресвятої Богородиці та козацтва

Покрови Пресвятої Богородиці відзначається в Україні 14 жовтня водночас з Днем Українського козацтва.“Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду –льодом, а дівчат – шлюбним вінцем". В українських селах і досьогодні дотримуються давньої народної традиції справляти весілля після Покрови. Від Покрови і до початку Пилипівки – пора наймасовіших шлюбів в Україні.
   День захисника України нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, посилення уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19 13 жовтня 2017 року було проведено свято до відзначення Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.
   Бібліотекарем Огородник Л.В. та Дишлюк Т.Б., вчителем інформатики, проведено свято посвяти у козаки. Цікаво та змістовно представили свої знання про козацтво учні, а також дізнались про традиції та звичаї козаків . Активну участь діти взяли у проведенні конкурсів «Народні прислів’я та приказки про козаків», «Знай своє - українське», та показали гарну виставу «Захисти честь своєї козацької республіки» . Хорошими знавцями козацької пісні виявилися учні усієї школи та продемонструвавши свої співочі вміння. Це було свято мужності, сили, козацької відваги та розуму.

Категорія: Заходи бібліотекаря | Переглядів: 42 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »