Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.01.2018, 08:24

Головна » 2017 » Квітень » 11 » «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!»
«Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!»

На правила мають зважати усі.
Бувають складні, а бувають прості.
Розумні придумали правила люди.
І з тим, щоб життя розквітало усюди,
Дорослий цінує життя і дитина.
Життя – найдорожче, що є у людини.

За статистичними даними поширеність дитячого травматизму більша, ніж серед дорослих. Причини такого стану пояснюється тим, що діти дуже допитливі, намагаються активно пізнавати навколишній світ. Але при цьому життєвих навичок у них ще мало, і вони не завжди вміють реально оцінювати небезпеку ситуації та адекватно реагувати для запобігання негативних наслідків.
   Найбільша кількість випадків травмування дітей припадає на вік 13-15 років. В цей час дитячий травматизм зумовлений не тільки природною цікавістю і рішучістю, але ще й бажанням покрасуватися перед ровесниками, бути не гірше, ніж інші, і проявляти безрозсудну сміливість.
   Із метою перевірки знань з попередження дитячого травматизму вчителем-дефектологом Фареник В.В. 11 квітня 2017 року серед учнів 6-8 класів була проведена вікторина «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!». Під час вікторини учні проявили себе активними знавцями правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки біля водойм і на воді. Під час заходу було переглянуто мультимедійну презентацію «Знай і дотримуйся правил дорожнього руху!», проведено конкурс відгадування загадок про дорожній рух. Бібліотекарем школи Огородник Л.В. підготовлено виставку літератури з даної теми, яку діти з цікавістю переглянули.
   Любі друзі! Завжди будьте уважними та відповідальними і нехай вам щастить.

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 79 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »