Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 12:56

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Семінар «Науково-методичні засади формування соціальних та життєвих компетентностей у дітей з інтелектуальними порушеннями»

10 жовтня 2018 року під егідою Міністерства освіти і науки України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дніпропетровської обласної ради, ДНУ Інституту модернізації змісту освіти МОН України на базі КЗО «Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр «Шанс» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро) відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар «Науково-методичні засади формування соціальних та життєвих компетентностей у дітей з інтелектуальними порушеннями». У зустрічі взяли участь зокрема Симоненко Т.М. – начальник відділу освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України, Лабайчук Г.Ф.– представник відділу спеціальної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України, завідувач відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Чеботарьова О. В., начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти Інституту модернізації змісту освіти Дмітрієва М.В. Серед учасників семінару були представники Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19: директор Іщук В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Усик Н.М. і вчитель-дефектолог Антосюк О.С., які поділилися досвідом роботи з проблеми «Соціальна і життєва практика (підготовка) дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціального закладу загальної середньої освіти».
   Метою семінару було обговорення актуальних проблем підвищення якості навчально-реабілітаційного і корекційного процесу на засадах життєтворчості і розвитку життєвої компетентності дітей з інтелектуальними порушеннями. Значна увага приділялась особливостям змісту та організації соціальної і життєвої практики в умовах навчально-реабілітаційних центрів та спеіцальних закладів освіти як відкритих соціально-педагогічних систем.
   У рамках круглого столу учасники науково-практичного семінару ділилися досвідом формування ключових компетентностей дітей з особливими освітніми потребами у процесі їх соціальної та життєвої практики, а також обговорили сучасні тенденції в діяльності спеціальних закладів освіти.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 24 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »