Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 19.01.2019, 06:59

Головна » 2018 » Грудень » 13 » Обласна педагогічна студія «Сучасні корекційно-адаптивні технології освіти для дітей з комплексними порушеннями розвитку»

13 грудня 2018 року на базі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19 Білоцерківської міської ради Київської області проведено перше заняття обласної педагогічної студії Онофрійчук Надії Михайлівни, учителя-дефектолога та тему: «Сучасні корекційно-адаптивні технології освіти для дітей з комплексними порушеннями розвитку». Учасниками заходу стали 39 осіб.
   Завдання педстудії – спрямувати науково-методичну роботу на підвищення фахового рівня педагогічних працівників у навчально-корекційному процесі з дітьми, які мають комплексні порушення розвитку.
   У заході взяли участь:

• В. Іщук, директор Білоцерківської спеціальної загальноосвітняьої школи № 19 Білоцерківської міської ради Київської області;
  • Т. Голуб, дитячий лікар-психіатр;
  • О. Рибак, практичний психолог, Білоцерківської спеціальної загальноосвітняьої школи №19 Білоцерківської міської ради Київської області;
  • Т. Луценко, завідувач центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК»;
  • О. Дерій, методист центру підтримки інклюзивної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», координатор групи.

Виступаючі висвітлили питання:

• особливості організації освітнього процесу в спеціальній школі;
  • особливості клінічних проявів у дітей з комплексними порушення;
  • психологічні підходи до корекційної роботи з дітьми, які мають комплексні порушення розвитку;
  • знайомство з учасниками педстудії; тренінгова вправа «Будьмо знайомі»;
  • презентація досвіду роботи з дітьми, які мають комплексні порушення розвитку.
  • практичне заняття: фрагмент уроку з розвитку мовлення «Автоматизація звука [л]» Зимові народні свята».

Насиченою та сповненою новими ідеями стала перша зустріч обласної педагогічної студії. Слухачі педстудії подякували організаторам заходу за можливість живого діалогу, висловилися за продовження освітньої взаємодії з метою професійного розвитку, упровадження інноваційних методів корекційно-адаптивних технологій освіти для дітей з комплексними порушеннями розвитку.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 12 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »