Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 13:25

Головна » 2018 » Травень » 17 » Науково-практичний семінар
Науково-практичний семінар

17 травня 2018 року на базі Білоцерківської спеціальної загальноосвітній школи №19 було проведено науково-практичний семінар з проблеми «Сучасні корекційно-адаптивні технології освіти дітей з комплексними порушеннями розвитку». Захід приурочено Дню науки в Україні, який цьогоріч відзначатиметься 19 травня. Організатори – управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Інститут спеціальної педагогіки національної академії педагогічних наук України - до участі в семінарі запросили провідних науковців, завідувачів, вихователів-методистів, учителів-логопедів, вихователів-дефектологів дошкільних навчальних закладів, корекційних педагогів, батьків учнів з особливими освітніми потребами.
   На відкритті науково-практичного семінару виступив начальник управління освіти і науки Петрик Юрій Федорович, який наголосив, що заклади освіти міста тісно співпрацюють з науковими установами України й така співпраця є основою для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти в комплексі з корекційно-розвитковою, психолого-педагогічною та медичною реабілітацією як в корекційних, інклюзивних групах дошкільних закладів, так і в спеціальній школі №19 та інклюзивних класах закладів освіти Білої Церкви.
   Завідувач відділу освіти дітей з інтелектуальними порушеннями Інститут спеціальної педагогіки АПН України, кандидат педагогічних наук Чеботарьова О. В. розповіла про реаліацію інноваційних технологій у роботі з дітьми з інтелектуальними та комплексними порушеннями в контексті Нової української школи. Кандидат педагогічних наук Гладченко І. В презентувала поліфункціональну модель діяльності педагога на сучасному етапі реформування освіти.
   Практична частина семінару була побудована в тренінговому форматі. Науковці Ярмола Н. А., Трикоз С.В. та корекційні педагоги спеціальної школи запропонували присутнім кейс сучасних педагогічних технологій для роботи з дітьми з інтелектуальними порушеннями.
  На завершення заходу відбулося жваве обговорення нагальних питань з ефективної організації якісних корекційно-розвиткових послуг для дітей з комплексними порушеннями розвитку.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 52 | Додав: 1706qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »