Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 03:15

Головна » 2017 » Листопад » 18 » Міжнародний фестиваль культури та творчості для людей з інвалідністю "МИ Є У ТЕБЕ, УКРАЇНО!"

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КУЛЬТУРИ ТА ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
"МИ Є У ТЕБЕ, УКРАЇНО!" з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Онуфрія

18 листопада об 11-00 у Дворці ветеранів м. Києва (вул. Бастіонна 11) було проведено фінал другого постійно діючого Фестивалю культури і творчості для людей з інвалідністю «Ми в тебе є, Україно!».
   З благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія фестиваль проводили ВГО «Всеукраїнське об’єднання інвалідів постраждалих від мін та учасників АТО».
   Більше п’ятидесяти учасників з різних міст України, незважаючи на вади здоров’я продемонстрували свої таланти.
   Своїм виступом фінал Фестивалю відкри
в голова журі член Паралімпійської збірної України чотирикратна чемпіонка світу з спортивних танців на візках Олена Чінка.
Гостями Фестивалю будули ветерани та учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, члени сімей загиблих. У фінальному турі брали участь конкурсанти 1-го, 2-го и 3-го турів. Вихованці Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 Ільченко Юрій і Лагута Владислав посіли призові місця та отримали нагороди.
   Захід було проведено у доброзичливій атмосфері, учасники фестивалю були забезпечені гарячою підтримкою глядачів.
   Бурхливі емоції присутніх стали підтвердженням того, що подібні заходи мають відбуватися. Виступи дітей на сцені дають можливість проявити та розкрити їх таланти, реалізувати прагнення до самовираження.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 46 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »