Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:20

Головна » 2017 » Червень » 7 » Екскурсійний тур
Екскурсійний тур

07 червня 2017 року педагогічний клуб «Співдружність» на чолі з адмістрацією школи влаштували екскурсійний тур в с. Томашівку до Ризоположенчеського монастиря та до «Землі мрій» – Ковалівку.Чудовий садибний будинок шляхтичів Хоєцьких, напевно, найцікавіша зі збережених поміщицьких садиб на Київщині. Маленький палац в стилі модерн одночасно схожий і на європейський романтичний замок, і на російський терем-теремок з різьбленими лиштвами. У радянські часи це була школа, а тепер садибу віддали Московському патріархату під монастир. Дивно, що церковники поставилися до цього пам’ятника архітектури на рідкість гідно, не ставши, як зазвичай, приводити його у відповідність з канонічними православними архітектурними традиціями, а просто ретельно відреставрували. Залишили незабутнє враження багаті квітники і пташник, в якому є навіть страуси.
   Є ще одне подібне місце – Ковалівка, родовий маєток сім’ї колишнього київського губернатора Анатолія Засухи та його бойової дружини, депутата-регіоналки Тетяни Засухи, засновників успішної агрофірми «Світанок».
   На
зворотному шляху відвідали Ковалівку. Вся трава в полі зору акуратно підстрижена. Всі будинки і паркани виглядають акуратно і навіть ошатно. Центральна площа – взагалі вражаюча. Тут, крім церкви Різдва Богородиці, в очі відразу впадає гарний ставок з містком і лебедями, мальовничий парк на тому березі, значні будівлі школи, будинку культури, готелю, ресторану, піцерії, магазинів і т.д.
   Екскурсія пройшла цікаво й пізнавально, додому всі поверталися з яскравими враженнями та гарним настроєм.

Категорія: Педагогічний клуб "Співдружність" | Переглядів: 21 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »