Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:45

Головна » 2017 » Жовтень » 5 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

4 і 5 жовтня 2017 року у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі №19 було проведено День відкритих дверей для завідувачів ДНЗ та вихователів, асистентів вихователів, вчителів-логопедів спеціальних, інклюзивних, логопедичних груп ДНЗ з проблеми «Наскрізна співпраця дошкілля й школи в забезпеченні розвитку якісних послуг для дітей з особливими освітніми потребами з метою їх інтеграції в суспільство, підготовки до самостійного життя». У заході взяли участь науковці Інституту спеціальної педагогіки НАПН України: завідуюча лабораторії олігофренопедагогіки, кандидат педагогічних наук Чеботарьова О. В., старші наукові співробітники лабораторії олігофренопедагогіки, кандидати педагогічних наук Ярмола Н. А. та Блеч Г.О.; начальник відділу дошкільної освіти управління освіти і науки Чуб О.В., завідувач міської ПМПК Мельник І. Д., методист НМЦ управління освіти і науки Семизорова В.В.
   На заході обговорювались актуальні проблеми безперервності освіти шляхом забезпечення наступності змісту та координації навчально-виховної діяльності на різних ступенях освіти, які функціонують як продовження попередніх і передбачають підготовку дітей з особливими потребами для переходу на наступні ступені.
   Презентуючи результати корекційно-розвивальної роботи педагогічні працівники ознайомили присутніх із досягненнями у царині спеціальної педагогіки та методик розвитку дітей із особливими потребами у навчально-виховній діяльності спеціальної школи.

В рамках даного заходу були проведені ряд відкритих занять: майстер-клас
«20 способів вивчення букв за 20 хвлин» Дишлюк Т.Б.; фрагмент уроку з природознавства з теми «Обєкти неживої природи. Вода. Ознаки та властивості води» Онофрійчук Н.М.; фрагмент корекційно-розвитково заняття з розвитку мовленння - Пятнічук В.М.; фрагмент уроку з математики з теми «Вправи на вивчені випадки додавання й віднімання в межах 20.Час. Дні тижня» Ведмідь О.В.; корекційно-розвиткове заняття з лікувальної фізичної культури «Корекція координаційних порушень засобами лікувальної гімнастики» Чистякова Н.П.
   Результати проведення корекційно-розвивальної роботи із учнями школи засвідчують, що вона має позитивний вплив на розвиток та соціальну адаптацію дітей в умовах спеціального загальноосвітнього навчального закладу для дітей з особливими потребами.
   Педагогічний колектив Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 щиро вдячні всім учасникам заходу за відкритість та професіоналізм! Дякуємо за співпрацю!

Категорія: Методична робота | Переглядів: 48 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »