Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:45

Головна » 2017 » Квітень » 27 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

У Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19 27 квітня 2017 року відбувся показовий день цивільного захисту та комплексного об’єктового тренування. Цей захід проведено з метою вдосконалення педагогами та учнями теоретичних знань і практичних навичок в умовах надзвичайної ситуації (при пожежі), практичної перевірки здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту та користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу, застосовувати правила поводження з вибухонебезпечними предметами тощо.
   Відкриття Дня цивільного захисту розпочалося о 10 годині, під час якого учні та особовий склад школи ознайомилися з головними завданнями та планом проведення Дня цивільного захисту. За сигналом цивільного захисту було проведено евакуацію всіх учнів та працівників школи із приміщення.
   Діти та педагоги мали змогу побачити роботу працівників оперативно-рятувальної служби цивільного захисту територіального підрозділу ДСНС України в Київській області, ознайомитися з спецтехнікою та спорядженням й на практиці навчитися користуватися первинними засобами пожежогасіння. На практичних заняттях учні вчилися одягати протигаз для захисту органів дихання, очей, шкіри. Особлива увага приділялася підбору лицьової частини протигаза та правилам одягання протигаза на себе і потерпілого. А також ознайомилися з необхідними засобами та ліками для надання першої допомоги при опіках.
   Подібні заходи є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями, протягом навчального року, матеріалу з питань цивільного захисту.

Категорія: Безпека життєдіяльності | Переглядів: 30 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »