Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:22

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Благоустрій території школи
Благоустрій території школи

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Якщо від часів епохи Відродження людину вважали підкорювачем і центром світу, то нині науковці визначають істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами, а перетворення навколишнього світу має здійснюватись не стихійно, а з урахуванням об’єктивних законів природи, прогнозу побічних впливів. Це може забезпечити лише людина, яка усвідомила універсальну цінність природи, необхідність раціонального використання її ресурсів та готова брати активну участь у розв’язанні екологічних проблем. Тому завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.

Із метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19 у жовтні проводиться осінній місячник благоустрою території школи.

Створено організаційний комітет місячника у складі:

Голова комітету – Іщук В.В. – директора школи;

Райхель С.О. – педагог-організатор;

Линник Л.Д.учитель приодознавства;

Гнатейко В.В.– працівник по впорядкуванню території школи.

Заходи проводяться згідно плану. Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі. Зокрема, у п’ятницю 20 жовтня, були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, клумби, спортивні майданчики. Участь у заході взяли учні 5, 8, 9 класів, а також вчителі, працівники школи та батьки.

На уроках і в позаурочний час вчителі приділяють особливу увагу систематичному формуванню екологічної культури учнів. Вчителі знайомлять учнів з екологічними проблемами та шляхами їх розв’язання та виступають у ролі доброзичливих наставників, створюють атмосферу співпраці, стимулюють дітей до активності, самостійності, продуктивної діяльності та творчості.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 44 | Додав: 251173qw | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »