Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.04.2018, 22:29

Хлібом-сіллю вона!

Емблема школи

Наш девіз:
Хай під сузір’ям доброти  шкільна   сім’я   живе, зростає.

Учителям-дефектологам школи притаманна всебічна ерудиція, індивідуальний творчий стиль. У закладі панує особлива атмосфера доброзичливості, взаємної поваги і підтримки, яка так необхідна для для дітей з порушеннями розумового розвитку, розладами аутистичного спектру, синдромом Дауна та ДЦП.
     Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа № 19 – це школа повного робочого дня. Діти  після уроків перебувають на групі продовженого дня. У позаурочний час продовжується корекційно-розвиткова робота, де разом із вихователями учні відвідують гуртки, беруть участь у виховних заходах, екскурсіях, реабілітаційних заняттях. Згідно з робочим навчальним планом у школі проводяться заняття з ритміки, розвитку мовлення, лікувальної фізичної культури, соціально-побутового орієнтування та психокорекції, на яких фахівці закладу підвищують пізнавальну активність школярів, корегують психічні процеси, покращують координацію рухів та орієнтування в просторі, сприяють гармонізації загального психоемоційного стану учнів.
     Для роботи з особливими дітьми у школі створені такі реабілітаційні кабінети:
  • кабінет компенсаторної реабілітації та соціальної адаптації, де діти  на заняттях отримують можливість емоційно розвантажитись. Максимальний ефект досягається за рахунок використання  методів релаксотерапії, фітотерапії, аромотерапії, звукотерапії, кольоротерапії, рослинотерапії, дихальної гімнастики та інших (всього 17 видів терапій);
  • кабінет соціально-побутового орієнтування, наявність якого за нормативними документами передбачено лише в спеціальній школі.   На заняттях діти здобувають практичні навички для життя, а саме: як визначати термін придатності різноманітних товарів, як користуватися електроприладами, готувати їжу та інше;
  • кабінет Монтессорі та тренажерна зала;
  • модернізована сенсорна кімната.
     Із метою підвищення рівня ефективності реабілітаційної роботи з учнями заклад тісно співпрацює з Білоцерківським  центром соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів  «Шанс», позашкільними закладами, а саме: станцією юних натуралістів, станцією юних техніків, центром творчості дітей та юнацтва «Соняшник», «Інваспортом».
«  Квітень 2018  »