Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:40

Творча група "Джерело"

ЧЛЕНИ ТВОРЧОЇ ГРУПИ
Л.В.Огородник     керівник проекту, учитель історії
В.В.Іщук               директор школи
Н.М.Усик            заступник директора з навчально-виховної роботи
Н.І.Жабська        заступник директора з навчально-виховної роботи
С.В.Цимбал         учитель- дефектолог
В.В.Фареник        учитель-дефектолог
О.В.Бусленко       вихователь ГПД
А.І.Мартиненко   учитель-дефектолог
Ю.В.Лещенко        учитель музики
Т.В.Юрченко       вихователь ГПД

Освітньо-виховний проект з національно-патріотичного виховання «Україно, я для тебе на світі живу»
Актуальність проекту
    Державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій.
Становлення і розвиток незалежної України, формування нових соціально-політичних відносин можливе лише за умови усвідомлення молодим поколінням особистої відповідальності за долю своєї країни. Відтак, патріотичне виховання учнівської молоді стає важливою складовою частиною процесу формування зрілої особистості – громадянина, справжнього спадкоємця і продовжувача національних традицій з активною громадянською позицією. Адже патріотизм – одне з найглобальніших людських почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, що поєднує в собі любов до своєї  Вітчизни, рідної землі, свого народу, своєї матері, бажання зберегти історично-культурну спадщину і готовність до їх захисту.
В основі системи патріотичного виховання має бути національна ідея як консолідуючий чинник розвитку суспільства і нації в цілому.
Провідною ідеєю проекту є формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.

Метою Проекту є:
виховувати в молоді почуття любові до Батьківщини, відданості справі зміцнення державності; формувати активну громадянську позицію учнів та підготувати їх до розв’язання сучасних проблем; утверджувати гуманістичні правові ідеї, загальнолюдські та національні правові цінності, високі моральні засади в суспільному житті; виробити вміння і навички збирати й записувати зразки народної творчості; стимулювати постійне зростання учнів як особистостей, прагнення до самовираження, самореалізації та самоствердження, активної діяльності, спрямованої на участь у справах і житті класу, школи, селища та суспільства в цілому; здатність до виконання громадянського обов’язку.

Основними завданнями Проекту є:
активізація діяльності педагогічного колективу з виховання у дітей, учнівської  молоді почуття патріотизму;
організація виховної роботи та змістовного дозвілля учнівської молоді  патріотичного спрямування, успадкування духовних надбань українського народу;
посилення моральної складової в загальній системі формування у молоді національної гідності, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків, особистісних рис громадянина Української держави
виховання дисциплінованості, сумлінності та чесності, поваги до Конституції України, Законів України;
виховання у дітей та учнівської молоді шанобливого ставлення до державних символів – Державного Герба України, Державного Прапора України і Державного Гімну України, почуття громадянства,  освіченості, формуванню національної свідомості, належності до  рідної землі;
забезпечення духовної єдності поколінь, підтримка та пропагування сімейних цінностей;
здійснення науково-методичного супроводу реалізації завдань патріотичного виховання;
підготовка вчителів до реалізації завдань патріотичного виховання;
створення та наповнення інформаційних ресурсів з питань патріотичного виховання.

«  Жовтень 2017  »