Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:21

Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [63]
Національно-патріотичне виховання [131]
Виховна робота [131]
Методична робота [124]
Звітна сторінка [62]
психологічна служба
Педагогічний клуб "Співдружність" [20]
Фізкультура і спорт [45]
Робота з батьками [22]
Безпека життєдіяльності [40]
Заходи бібліотекаря [16]
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Розклад роботи гуртків

№ з/п

ПІБ учителя

Назва гуртка, секції, клуба

Дні і час занять

Клас

Місце проведення

1.

Власова

Марина Вікторівна

СЮТ

Художньо-естетичний

«Орігамі»

Понеділок 
14.00-16.30
Четвер
15.00-16.30

3, 8

Станція юних техніків

2.

Драга

Ольга Петрівна

ЦТДЮ “Соняшник”

Художньо-естетичний

«Чарівна голочка»

Вівторок
14.00.-15.00.
Четвер
14.00-15.00

4-А

 

4-А, 3

 

БСЗШ №19

каб.24 обслуг.праці

3.

Ненашева

Олена Володимирівна

ЦТДЮ “Соняшник”

Художньо-естетичний

«Умілі ручки»

Середа
14.00-16.30
Пятниця
15.00-16.30

4-Б

 

4-А

БСЗШ №19

каб. 21

4.

Литвин Альона Леонідівна

ЦТДЮ “Соняшник”

Технічний

«Компютерна грамота»

 

Середа
16.00-18.00
Пятниця
15.00-16.30

різновік.

3-9

 

БСЗШ №19

каб.2

Монтессорі

5.

Понізовцева

Світлана Володимирівна

СЮТ

Художньо-естетичний

«Іграшки і сувеніри»

Вівторок
14.15-15.30
Четвер
14.15-15.10
Середа
13.55-15.10
Пятниця
13.55-15.10

5

 

5

 

2

 

2

Станція юних техніків

6.

Цимбал Світлана Валеріївна 
БСЗШ №19

Художньо-естетичний
«Юний художник»

Середа
14.20-16.45

 

4-9

 

БСЗШ №19
каб. логопеда

7.

Рашкова Світлана Сергіївна
ЦТДЮ “Соняшник”

Гуманітарний

«Hаppy»

Четвер

15.00-17.00

 

різновік.

3-9

БСЗШ №19
каб. 2 Монтессорі

8.

Лещенко Юлія Володимирівна

Вокально-інструментальний
«Дивограй»

Понеділок
14.20-15.05
Середа
14.20-15.05
Четвер
15.05-15.50

3,4А,4Б

3,4А,4Б
5,6,7

БСЗШ №19

каб.11

9.

Редзюк

Олена Федорівна

БСЗШ №19

Декоративно-вжитковий

«Писанкарство»

Понеділок
15.20-16.30
Середа
14.20-15.30

3-6

 

БСЗШ №19

каб.7

майстерня

10.

Жабіцька

Олена

Петрівна

Технічний

«Технічний дизайн»

Четвер
15.05-15.50
Пятниця
15.05-15.50

різновік.

6-9

БСЗШ №19

каб. 11

11.

Гордєй Людмила

Анатоліївна

СЮТ

Технічний

«Юні фотографи»

Четвер
15.05-15.50
Пятниця
15.05-15.50

різновік.

6-9

БСЗШ №19

каб. 11

12.

Чистяков
Володимир Васильович

Спортивний

«Інваспорт»

Вівторок
15.00-15.45
Четвер
15.00-15.45

різновік.
4-9

БСЗШ №19

спортивна зала

13.

Чистякова Надія Прокопівна

Спортивний клуб

«Гарт»

Середа
15.00-15.45
Четвер
15.00-15.45

різновік.

3-5
6

 

БСЗШ №19

спортивна зала

ОГОЛОШЕННЯ
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Теги
Корисно знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Історичні події
Радіо
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2017
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz