Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 27.05.2020, 05:41

Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [72]
Національно-патріотичне виховання [179]
Виховна робота [179]
Методична робота [145]
Звітна сторінка [81]
психологічна служба
Педагогічний клуб "Співдружність" [20]
Фізкультура і спорт [61]
Робота з батьками [25]
Безпека життєдіяльності [58]
Заходи бібліотекаря [24]
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

"Разом до здорового майбутнього"

МЕТА ПРОЕКТУ 
Дослідження особливостей фізичного розвитку учнів, пропаганда здорового способу життя та оздоровлення засобами фізичної культури та спорту, формування у школярів потреби рухової активності та позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, підвищення рівня фізичного, духовного здоров'я, психологічного та соціального благополуччя школярів шляхом пріоритетності здорового способу життя як основного чинника відновлення здоров'я, його збереження та зміцнення.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ
* Ознайомити учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах, спрямованих на збереження життя і зміцнення здоров'я.
* Створити сприятливі умови для спортивних занять.
* Забезпечити виконання навчальної програми з фізичної культури та цільової комплексної програми фізкультурно-реабілітаційної роботи в школі.
* Організовувати та проводити масові фізкультурно-оздоровчі і спортивні заходи.
* Розвивати збережені функції організму школярів, рухові якості: силу, швидкість, спритність.
* Залучати учнів до регулярних занять з фізичної культури.
* Компенсувати порушення фізичного розвитку.
* Формувати в учнів сталу мотиваційну установку на здоровий спосіб життя як провідну умову збереження і зміцнення здоров'я.
* Формувати здоров’язберігаючу компетентність школярів.
* Формувати стійкі переконання щодо пріоритету здоров'я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей.
* Виховувати стійкий інтерес до занять фізичною культурою, пізнавальних інтересів, бажання щоденно займатись фізичними вправами.
* Виховувати бережливе, дбайливе та усвідомлене ставлення до власного здоров'я як однієї з найвищих людських цінностей, потреби самопізнання та всебічного самовдосконалення.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ
Успішна реалізація проекту можлива лише на засадах активної співпраці, партнерства всіх учасників навчально-виховного процесу (учнів, педагогів, батьків) і на основі таких компонентів:
* мотиваційний (поєднує в собі знання основ збереження життя і здоров'я з ціннісними орієнтаціями на задоволення соціально значимих і особистісно орієнтованих потреб);
* операційний (поєднує в собі засоби, методи і форми організації діяльності, способи планування і регулювання її перетворювальними процесами);
* інформаційний (поєднує в собі знання про фізичну, соціальну, психічну, духовну складові здоров’я, основні умови і способи його збереження і зміцнення, основні засади здорового способу життя та безпеки життєдіяльності).

ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

1. Моніторинг стану здоров’я учнів, їх ставлення до занять фізкультурою та спортом.
2. Розробка та проведення комплексу вправ ранкової гімнастики, фізкультхвилинок на уроках та перервах.
3. Підготовка і організація занять ЛФК, шкільних днів здоров’я.
4. Випуск стінгазети з питань здорового способу життя.
5. Підготовка і проведення конкурсно-розважальних спортивних змагань, Козацьких забав, вікторин.
6. Підбір і організація нових здоров’язберігаючих методик, терапій.

ПРИНЦИПИ

* гуманізації, започаткованої у визнанні особистості кожного учня найвищою соціальною цінністю та такої, що передбачає створення сприятливих умов для пізнавальної діяльності учнів, виховання в них різноманітних фізичних якостей, рухових умінь і навичок;
* демократизації, що передбачає масовий характер занять фізкультурою та спортом, спрямованих на розвиток активності, ініціативи та творчості учнів і вчителів фізкультури, широкої участі педагогічної громадськості, батьків і фізкультурного активу в управлінні фізичним розвитком учнів;
* індивідуалізації, що примушує зважати на особливості психофізіологічного, психічного та фізичного розвитку, а також індивідуальних можливостей учнів у пізнавальній діяльності;
* диференціації, що орієнтується на всебічне стимулювання пізнавальних здібностей, здібностей кожного учня до фізичного розвитку з урахуванням інтересів, мотивів і орієнтацій на певний вид занять фізичними вправами;
* інтеграції, що означає поєднання зусиль учителів школи, сім’ї та громадськості в формуванні в учнів пізнавальних здібностей на основі усвідомлення цінності та пріоритетного завдання їх фізичного, психічного та духовного здоров’я.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

1. Запровадження в практику роботи школи здоров’язберігаючих, здоров’яформуючих і здоров’язміцнюючих освітніх технологій.
2. Створення освітнього середовища, що сприяє збереженню і зміцненню здоров’я дітей, формування у дітей позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.
3. Підвищення рівня знань, поінформованості учнів, вчителів, батьків про здоров'я людини, її спосіб життя.
4. Сформованість стійких мотивацій на збереження та зміцнення здоров’я, реалізація і практичне використання навичок здорового способу життя.
5. Поступове покращення стану здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу.
6. Дотримання учасниками навчально-виховного процесу довготривалих принципів здоров’яформуючої та здоров’язберігаючої поведінки.
7. Розроблення, апробація та впровадження моделі діяльності, спрямованої на збереження та зміцнення здоров’я школярів і педагогічних працівників засобами створення відповідного навчального, соціального та фізичного середовища.
8. Підвищення рівня санітарної культури батьків з питань охорони здоров’я дітей.
9. Залучення школярів до просвітницької роботи з однолітками.
ОГОЛОШЕННЯ
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Теги
Корисно знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Історичні події
Радіо
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2020
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz