Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 19:19

Клуб за інтересами "Шукачі істини"

АКТУАЛЬНІСТЬ

Колись в Америці було обіцяно велику премію тому, хто напише книжку під назвою "Як людина жила без математики". Бажаючих одержати премію знайшлося чимало, та написати таку книжку ніхто не зміг. Дуже важко уявити людину без математичних знань. Про значення математики в житті людини М. І. Калінін писав: «Хоч би яку науку ви вивчали , хоч би в якій галузі працювали, якщо ви хочете залишити там який-небудь слід, то для цього скрізь необхідні знання математики». А хто з вас не мріє тепер стати моряком, льотчиком, артилеристом, кваліфікованим робітником у різних галузях нашої промисловості, будівельником, металургом, слюсарем, токарем, тваринником, садівником, шляховиком, паровозним машиністом, торговельним працівником? Але всі ці професії вимагають доброго знання математики. Застосування математики в усіх галузях науки, народного господарства необмежене. Без знання математики не можна уявити розвитку людства. Математика скрізь, вона на кожному кроці. Саме тому, ми прагнемо надати дитині не лише повний обсяг теоретичних знань, а й сформувати практичні навички для реалізації набутих знань на практиці.

ПРОБЛЕМА

Спрямування дітей на створення сприятливих умов інтеграції своїх здібностей в суспільстві.

СКЛАД КЛУБУ:

1. Фареник Валентина Василівна - керівник (вчитель-дефектолог, викладає фізику).
2. Тарганенко Олена Григорівна - заступник, секретар (вчитель-дефектолог, викладає математику).
3. Моргай Ірина Георгіївна  (вчитель математики).
4. Жабська Наталія Іванівна (вчитель-дефектолог, викладає математику).
5. Дишлюк Тетяна Бориівна (вчитель-дефектолог, викладає інформатику).

Форми роботи

- Екскурсії.
- Тренінги.
- КВК.
- Дидактичні ігри.
- Випуск газет.
- Цікаві демонстрації.
- Бесіди.
- Розв'язування цікавих задач.
- Розгадування кросвордів, ребусів.
- Демонстрація, перегляд, обговорення відеофільмів.

Очікувані результати

Формування інтересу до математики та фізики - складний і тривалий процес, результати якого залежать в більшості випадків від педагогічної майстерності вчителя. Успіх також обумовлений матеріалом, який виноситься на заняття, його доступністю, зв'язком з тим, який вивчається на уроках, від використовуваних методів роботи і способів організації діяльності школярів. Робота з формуванням в учнів позитивного ставлення до уроків і позаурочних занять з даних предметів повинна проводитись систематично. Велику цікавість в учнів викликають «хвилини цікавої математики», цікаві демонстрації з фізики , екскурсії, фізико-математичні ігрові заходи. Тому ми, вчителі, очікуємо свідомого та міцного засвоєння учнями знань у математики та фізики, усного виконання арифметичних дій, вміння переносити знайомі види роботи в життєві ситуації, застосовувати практичні навички та вміння, що створюють умови для успішної інтеграції дітей з вадами інтелекту в суспільстві.

«  Листопад 2017  »