Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 21.04.2018, 22:30

Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [66]
Національно-патріотичне виховання [154]
Виховна робота [155]
Методична робота [133]
Звітна сторінка [74]
психологічна служба
Педагогічний клуб "Співдружність" [20]
Фізкультура і спорт [54]
Робота з батьками [25]
Безпека життєдіяльності [47]
Заходи бібліотекаря [20]
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Гурткова робота

       У школі працюють гуртки різних напрямів. Щорічно їхня кількість змінюється.

ГРАФІК

роботи гуртків БСЗШ №19 на 2017/2018 навчальний рік

 

з/п

ПІБ учителя

Назва гуртка, секції, клуба

Дні і час занять

Клас

Місце проведення

1.

Власова

Марина Вікторівна

СЮТ

Художньо-естетичний

«Орігамі»

Понеділок
14.00-16.30

Четвер
15.00-16.30

3, 8

Станція юних техніків

2.

Драга

Ольга Петрівна

ЦТДЮ “Соняшник”

Художньо-естетичний

«Чарівна голочка»

Вівторок
14.00.-15.00.

Четвер
14.00-15.00

4-А

 

4-А, 3

 

БСЗШ №19

каб.24 обслуг.праці

3.

Ненашева

Олена Володимирівна

ЦТДЮ “Соняшник”

Художньо-естетичний

«Умілі ручки»

Середа
14.00-16.30

Пятниця
15.00-16.30

4-Б

 

4-А

БСЗШ №19

каб. 21

4.

Литвин Альона Леонідівна

ЦТДЮ “Соняшник”

Технічний

«Компютерна грамота»

 

Середа
16.00-18.00

Пятниця
15.00-16.30

різновік.

3-9

 

БСЗШ №19

каб.2

Монтессорі

5.

Понізовцева

Світлана Володимирівна

СЮТ

Художньо-естетичний

«Іграшки і сувеніри»

Вівторок
14.15-15.30

Четвер
14.15-15.10

Середа
13.55-15.10

Пятниця
13.55-15.10

5

 

5

 

2

 

2

Станція юних техніків

6.

Цимбал Світлана Валеріївна

БСЗШ №19

Художньо-естетичний

«Юний художник»

Середа
14.20-16.45

 

4-9

 

БСЗШ №19

каб. логопеда

7.

Рашкова

Світлана Сергіївна

ЦТДЮ “Соняшник”

Гуманітарний

«Hаppy»

Четвер
15.00-17.00

 

різновік.

3-9

БСЗШ №19

каб. 2 Монтессорі

8.

Лещенко Юлія Володимирівна

Вокально-інструментальний

«Дивограй»

Понеділок
14.20-15.05

Середа
14.20-15.05

Четвер
15.05-15.50

3,4А,4Б

 

3,4А,4Б

 

5,6,7

БСЗШ №19

каб.11

9.

Редзюк

Олена Федорівна

БСЗШ №19

Декоративно-вжитковий

«Писанкарство»

Понеділок
15.20-16.30

Середа
14.20-15.30

3-6

 

БСЗШ №19

каб.7

майстерня

10.

Жабіцька

Олена

Петрівна

Технічний

«Технічний дизайн»

Четвер
15.05-15.50

Пятниця
15.05-15.50

різновік.

6-9

БСЗШ №19

каб. 11

11.

Гордєй Людмила

Анатоліївна

СЮТ

Технічний

«Юні фотографи»

Четвер
15.05-15.50

Пятниця
15.05-15.50

різновік.

6-9

БСЗШ №19

каб. 11

12.

Чистяков

Володимир Васильович

Спортивний

«Інваспорт»

Вівторок
15.00-15.45

Четвер
15.00-15.45

різновік.

4-9

БСЗШ №19

спортивна зала

13.

Чистякова Надія Прокопівна

Спортивний клуб

«Гарт»

Середа
15.00-15.45

Четвер
15.00-15.45

різновік.

3-5, 6

 

БСЗШ №19

спортивна зала

Декоративно-ужитковий гурток «Писанкарство»



 
ОГОЛОШЕННЯ
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Теги
Корисно знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Історичні події
Радіо
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz